تبلیغات
">
دیار عشاق
آنچه,دختران,تمایل,دارند,پسران,بدانند,

.:. امروز :
   
 
آرشیو موضوعی
پیوندها
بازی آنلاین فلش گیم اینترنتی
فروشگاه وسایل آرایشی و بهداشتی، وسایل خانگی و غیره"
نمونه های از زیباترین کاشی های ایرانی و خارجی
فروشگاه ایرانـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی
بهترین جا برای تفریح
عکسهای زیبا از بازیگران سینما
زیباترین
کودکان کار،کودکان فقر
دانلود سی تی - بزرگترین سایت دانلود فارسی زبان
ابزار وبلاگنویسان
...بیا تو...
کل کل قرمز و آبی
بروز ترین سایت پیامک
همه چیز رایگان
همه چیز درباره بروس لی و کونگ فو
بزرگترین پایگاه درج آگهی رایگان
زیباترین عکسهای بازیگران ایرانی
جوک محشرمیخوای؟اینجاست
دریا مارکت,, بزرگترین فروشگاه اینترنتی ایران
تصاویر و مطالب معرکه
امكانات
ابر برچسب ها
عکس دختر خوشگل , مدل لباس مجلسی , عکس ژست , زنان خارجی , عشق , عکس فشن , دختر ایرانی , دختر خوشگل , عکس بازیگر , ژست های هنری , سارافون مجلسی , زن زیبا , لباس مجلسی , عکس دخترای خوشگل , دختر زیبا , عکس مدل , لباس مجلسی زنانه , عکس دختر , لباس , مدل لباس , مدل های زیبا , ژست , گالری عکس هنری , عکس هنری , عکس زنان هالیوودی , گالری عکس دختر , عکس باحال , عکس زن , عکس , گالری عکس ,

خیلی قشنگه! کلیک کن


آنچه دختران تمایل دارند پسران بدانند
موضوع مطلب : مطالب مفید  ،

 

این می تواند احساس خیلی از شماها باشد: خسته شده اید. احساس می كنید كه هر كاری كه لازم است را برای به دست آوردن زنی بااصالت با ویژگی های ممتاز انجام می دهید اما خانم ها به شما جواب نمی دهند. تصور شما این است كه خانم ها معمولاً دنبال مردی كامل هستند كه در واقعیت وجود خارجی ندارد.اما اگر از دوستان دخترتان سؤال كنید، مطمئناً پاسخ دیگری دریافت خواهید كرد. درست است كه آنها زیبایی ظاهری، جذابیت و رمانتیك بودن را در مرد ایدآلشان دوست دارند، اما آنقدرها هم كه شما فكر میكنید درگیر این مسائل نیستند. اگر میخواهید بدانید واقعاً به چه فكر میكنند، به مطالب زیر توجه كنید. 

 


كمی احترام بگذارید. وقتی نوبت به احترام گذاشتن به خانم ها می رسد، مردهای ایرانی فرقی با بقیه مردهای جهان ندارند. خانم ها وقتی بشنوند كه طرفشان در مورد زنان دیگر غیرمحترمانه صحبت می كند، خیلی سریع عقب می كشند. من با مردان زیادی روبرو بوده ام كه به خاطر اینكه علاقه ای به من نداشتند، به خودشان اجازه میدادند كه وقتی زن زیبایی می بینند آنها را جذاب قلمداد كنند یا زنانی كه جذابیت كمتری دارند را به عناوین ناخوشایند بخوانند. حتی اگر این نحوه صحبت كردن به صورت شوخی هم بیان شود، باز اگر خانم ها ببینند كه طرفشان زنان را نوعی شیء قلمداد میكند، آزرده خاطر خواهند شد. 
 


مردها به صورت های دیگر هم می توانند احترامشان را به خانم ها نشان دهند. وقتی در را برای خانم ها باز می كنند، به آنها صندلی تعارف می كنند، یا او را تا اتومبیلش همراهی می كنند، در نظر خانم ها بسیار مؤدبانه می آید. اكثر مردها وقتی با یك خانم قرار ملاقات میگذارند، چنین رفتارهایی از خود نشان می دهند، اما با دوستان دختر معمولیشان چنین برخوردی ندارند. 
 


با همه مهربان باشید. ممكن است تعجب كنید اگر بفهمید كه خانم ها شما را حتی در عادی ترین برخوردهایتان با دیگران هم ارزیابی می كنند. آنها نه تنها به رفتار شما با خودشان، بلكه به نحوه برخورد شما با دیگران هم توجه می كنند. مهربانی، بخشندگی، و خدمت رسانی، از دیدگاه آنها خصوصیاتی قابل تحسین است. 
 


به دنبال مشاوره و راهنمایی های معنوی باشید. خیلی از مردها از اینكه میبینند خانم ها به دنبال مردان باایمان و معنوی هستند تعجب می كنند. آنها تصور می كنند كه ایدآلی كه خانم ها دنبال آنند، وجود ندارد اما من از زبان خانم های زیادی شنیده ام كه این ویژگی برایشان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. خانم ها معتقدند كه افراد باایمان و متقی، در ازدواج هم كمتر مرتكب گناه می شوند و بیشتر می توان به آنها اعتماد كرد. 
 


خانواده تان را دوست داشته باشید. خانم ها همچنین به نحوه برخورد آقایون با مادر، خواهر و حتی مادربزرگشان هم دقت میكنند. آنها از اینكه می بینند مردی با زنان خانواده خود نیز رفتار خوبی داشته و به آنها علاقه دارد، احساس امنیت بیشتری میكنند و تاحدودی مطمئن می شوند كه با آنها نیز رفتاری پایین تر از آن نخواهند داشت. 
 


ازدواج را جدی بگیرید. برای خیلی از آقایون، ازدواج چیزی است كه هیچوقت از آن صحبت نمی كنند. حتی اگر در خیالشان باشد كه یك روز ازدواج كنند، معلوم نیست كه هیچ برنامه ای برای آن داشته باشند. 
 


یكی از دوستان من یكسال پیش ازدواج كرد. كمی بعد از ازدواجشان اتفاقی برای آنها افتاد كه مجبور می شدند به فرانسه رفته و آنجا زندگی كنند. بعد از سه ماه دیدم كه آماده رفتن شده اند. وقتی از او پرسیدم كه چطور به این سرعت توانستند مشكلات مادیشان را حل كرده و برنامه رفتن را جور كنند، دوستم رازی را با من در میان گذاشت. او گفت كه همسرش از سالها قبل از ازدواج برای زندگی خانوادگی خود در آینده پس انداز میكرده است، به همین ترتیب بوده كه توانسته بود بدهی شهریه دانشگاه او و همچنین ماشین های هردوشان را بپردازد. 
 


من واقعاً چنین دوراندیشی را تحسین می كنم. بااینكه همه ی آقایون ممكن است قادر به رسیدن به چنین اهداف مالی نباشند، اما برداشتن قدم هایی كوچك هم كه به خانم ها نشان دهد خود را برای ازدواج آماده می كنند،  هم خوب است. 
 


یكی دیگر از نشانه های میل به ازدواح، آمادگی پذیرفتن مسئولیت است. خیلی از مردها می خواهند با همان آزادی و بی بند وباری كه در دوران دانشگاه داشتند، تا آخر عمر زندگی كنند و از قبول مسئولیت های جدید سر باز می زنند. این آدم ها باید بدانند كه خانم ها دنبال یك پسربچه نیستند، آنها دنبال مرد زندگیشان هستند، كسی كه بتواند از آنها حمایت كرده و از خیلی جهات تامینشان كند. 
 


پیشقدم شوید. وقتی از خانمی خوشتان می آید و احساس او را نسبت به خودتان نمی دانید، این شما هستید كه باید پیشقدم شوید. خیلی از مردها را می شناسم كه از روی غرور هیچوقت جلو نمی روند و از باب آشنایی را با زن مورد علاقه شان باز نمی كنند. خیلی دیگر از اینكه طرف مورد نظر دست رد به سینه شان بزند می ترسند و جلو نمیروند. گروه اول باید بدانند كه با غرور هیچوقت به آنچه میخواهند، نمی رسند و گروه دوم هم باید به خدا توكل داشته باشند و بدانند اگر خواست خدا در آن باشد، حتماً موفق می شوند. 
 


ریسك كنید. خیلی اوقات مردها باعث می شوند كه رابطه شان بر هم بخورد چون وقتی كه نوبت به تصمیم گیری می رسد، اقدامی نمی كنند. آنها باید بدانند كه شجاعت و جسارت مردان برای خانم ها ارزش زیادی دارد. با طرفتان روراست باشید و حرفی كه می خواهید بزنید را بدون این پا و اون پا كردن به او بگویید. رك و راست بودن همیشه مورد تحسین خانم ها بوده است. 
 شما آقایونی كه فكر میكنید خانم ها به دنبال مرد كامل و رویایی توی قصه ها هستند، بدانید كه اشتباه می كنید. شما تصور درستی از خواسته های خانم ها ندارید. آنها به دنبال مهربانی و محبت، احترام و توجه، و صداقت و ابتكار عمل هستند. آنها به دنبال آن مرد كاملی هستند كه درون شما وجود دارد، پس معطل نكنید.

ارسال شده توسط:... احمدی در شنبه 12 تیر 1389 | نظرات()
مطالب گذشته

به خدا عشق به رسوا شدنش می ارزد
love is......
عكس بازیگران زن ایرانی رو با هم مقایسه كن و نظر خودتو حتما بده!!
اس ام اس ولادت امام رضا (ع)
۱۵ نمونه خیرکننده عکاسی سیاه نما
عکس های هنگامه قاضیانی
تصاویر زیبااز طبیعت سبز
بالای 75 ساله‌های سینمای ایران + عكس
جک و اس ام اس
CPR چیست؟
در آنسوی مرزها دوست داشتن گناه است
وقتی کسی را دوست دارید ! ...
بـــُـــز شما چیست ؟! ...
از فرصت ها استفاده کنید ! ...
نزدیکترین نقطه زمین به خورشید کجاست؟
تصاویری زیبا از بهاره افشاری بازیگر نقش بیتا در سریال فاصله ها
اقـتــصــــاد گـــــــاوی ! ...
تصاویر شهرهای زیبای کانادا
حاصل عمر گابریل گارسیا مارکز در 15 جمله ! ...
زبــــانه دخترهای امروزی ! ...
“دختری در رختخواب”
وقتی که اجل انسان نرسد
عکس های جدید و بسیار زیبا از محسن یگانه
طبیعت زیبا و دل انگیز ژاپن
خوشحالی مردم اسپانیا از قهرمانی تیم ملی این کشور در جام جهانی
برترین تصاویر ماه ژوئن ۲۰۱۰
تصاویر سوتی مانکنها در سالن های نمایش مد!
نقاشی شگفت انگیز حیوانات بر روی دست
تصاویر بسیار دیدنی از فوران آتشفشان در زیر دریا
داستان زیبای ایستگاه

آرشیو ماهانه
هفته اول آذر 1389
هفته دوم آبان 1389
هفته چهارم مهر 1389
هفته دوم مهر 1389
هفته اول مهر 1389
هفته دوم مرداد 1389
هفته اول مرداد 1389
هفته چهارم تیر 1389
هفته سوم تیر 1389
هفته دوم تیر 1389
هفته اول تیر 1389
هفته چهارم خرداد 1389
هفته سوم خرداد 1389
هفته دوم خرداد 1389
هفته اول خرداد 1389
هفته چهارم اردیبهشت 1389
هفته سوم اردیبهشت 1389
هفته دوم اردیبهشت 1389
هفته اول اردیبهشت 1389
هفته چهارم فروردین 1389
هفته اول فروردین 1389
آمار كلی وبلاگ
نویسندگان ... احمدی

آمار وبلاگ بازدید های امروز :
بازدید های دیروز :
بازدید های این ماه :
بازدید های ماه قبل :
کل بازدید ها :
تعداد کل مطالب :

پربیننده ترین
تبلیغات
[i] مینی موچین چندكاره brawn